fbpx

אנטי וירוס

כאשר הבטחון שלך בידיים של ESET, אתה מוגן מוירוסים ונקי מדאגות.

ESET מגינה על העולמות הדיגיטליים שלך, המידע האישי והפרטיות

עם פתרונות אנטי וירוס חכמים, יעילים ושקטים. למען השקט הנפשי שלך.

זיהוי מדויק שתהיה מוגן בכל זמן ומקום, הגנה על המידע שלך בזמן אמת מוירוסים מוכרים וחדשים.

גם בזמן ההתפרצות בזכות מעבדת וירוסים הפועלת 24/7

לרכישה ופרטים נוספים הכנסו לחנות שלנו:

https://computer4u.eset-store.co.il/

הותקנו לו במחשב מספר הגנות שידעו לזהות בזמן אמת אתרים מתחזים וימנעו ככל שאפשר מדייגים כאלה ואחרים לנסות להגיע אליו שוב.

בסופו של דבר אחרי ניקוי המחשב, הדרכה נכונה ותחזוקת המחשב – קיבלנו גם הודעה משמחת שחברת האשראי ביטלה את החיוב והלקוח יקבל את כספו חזרה.

אמנם לא תמיד כך המצב – אבל במקרה הזה הכל יצא לטובה

דוגמא לוירוס דיוג שנשלח בדואר אלקטרוני:

 

תוכל לבדוק לי בבקשה את תוכנת האנטי וירוס? למה אני צריך לשלם עבור תוכנה שאני יכול לקבל אחת בחינם?

המחשב שלי מוגן פיקס! יש לי תוכנת AVG חינמית או AVIRA חינמית או AVAST וכדומה.

מכירים את המשפטים הללו?

ובכן, מדי יום ביומו נדבקים אלפי מכשירים בוירוסים שונים וכשאני אומר מכשירים אני מתכוון לכל מחשב נייח או נייד, טלפון סלולארי , אייפד או טאבלט ועוד.

ישנם וירוסים שמוחקים את המידע, ישנם וירוסים שמשנים את המידע וישנים אפילו שנועלים את המידע ודורשים כסף עבור קוד השיחרור של המידע.

וירוסים יכולים להגיע בהמון צורות ויכולים אפילו להידמות לדבר האמיתי הזה שאתם מחפשים באינטרנט.

אז מהו וירוס?

וירוס הוא למעשה תוכנת קוד זדוני בדמות תוכנת מחשב החודרת למחשב ללא ידיעת המשתמש, וגורמת על פי רוב לפעילות לא רצויה העלולה לפגוע בתפקודו של המחשב או הרשת שבה הוא ממוקם או לפגוע בשלמות, זמינות או סודיות המידע הנמצא עליו. וירוס עשוי להפיץ את עצמו למחשבים נוספים בדרכים שונות ובכך לשכפל ולהעצים את מטרתו. מקור השם וירוס הוא בדמיון תוכנות זדוניות אלו לווירוס ביולוגי אשר עקרונות פעולתו בתא הנפגע ודרכי הפצתו בעלות לוגיקה דומה. (ויקיפדיה)

איך נדבקים בוירוס?

ברגע שתוכנת האנטי וירוס שמותקנת במכשיר או במחשב אינה עדכנית או אינה שלמה וחסרים לה הגנות נוספות – אתם חשופים לכל סוגי האיומים האפשריים כגון חשיפת הילדים לתוכן של הימורים או פדופיליה ברשת, פירסומות בעלי תכנים מיניים בוטים, איטיות במחשב ועוד.

איך אני יודע אם יש לי וירוס במחשב?

בדרך כלל מחשב עם וירוס מתנהג לא כמו אתמול שלשלום כלומר המחשב נעשה איטי יותר, מופיעות המון פרסומות, אתרי פורנו נעשים אתרי הבית, אתר הבית נעשה אתר חיפוש כלשהו שאינו מוכר, קבצים אינם נפתחים ועוד

אז מה עושים?

על מנת להיות מוגנים כנגד האיומים הללו עליכם לדאוג לתוכנת אנטי וירוס טובה שתעשה עידכונים בצורה אוטומאטית ותתעדכן כנגד האיומים החדשים, עליכם לבדוק בנוסף כי מערכת ההפעלה שברשותכם מעדכנת את כל עידכוני האבטחה כנגד פריצות אפשריות .

בנוסף כדי ורצוי לבצע גיבוי מדי פעם לכונן חיצוני על מנת לדאוג שהחומר החשוב שלכם יישמר תמיד

אין לכם זמן לזה? לנו יש פיתרון לכל דבר – דברו איתנו ונשמח לייעץ לכם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

סיפור אמיתי: לקוח שלי התקשר אליי ואמר לי כי הוא קיבל דואר אלקטרוני שאמר לו כי חשבון הפייפאל שלו עומד להיסגר וכי עליו ללחוץ במיידי על מנת שלא ייסגרו לו אותו אחרת לא יוכל לבצע עיסקאות מסחר באינטרנט. הוא הסתכל על ההודעה וראה את הלוגו של PAYPAL והבין כי ההודעה היא אכן מהאתר אינטרנט של פייפאל, הוא מיד לחץ על ההודעה, נתן את פרטי האשראי כפי שהתבקש וגילה מאוחר יותר כי גנבו לו סכום של 500 דולר מחשבון כרטיס האשראי שלו, מיד הוא התקשר לפייפאל וגילה כי לא פייפאל שלחו  לו את ההודעה אלא זו הייתה הודעת דיוג  (כמו שעושה דייג – זורק חכה ומחכה לדג שיעבור וינגוס בפתיון) בשלב הזה הוא כבר התקשר אליי וביקש את עזרתי, ביצעתי מספר פעולות לאבטח את החשבון שלו ושינינו מספר דפוסי התנהגות בכל הקשור למסחר באינטרנט, בנוסף

X